zacisk stołowy do ścisków stolarskich i imadeł 100/50mm Bessey [LM10/5R8]
-
Producent:
-
Kod producenta:LM10/5R8
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1050 pkt. |
Zacisk stołowy do ścisków firmy Bessey typ LM10/5R8 pozwalający na stabilne mocowanie zacisków i imadeł Bessey do stołu roboczego.
Zacisk stołowy dedykowany jest do ścisków stolarskich serii REVO Bessey: KRE, KREV, KR, KRV a także do imadeł kątowych WS3, WS6 i imadeł modelarskich S10.
zacisk stołowy do ścisków stolarskich Bessey LM10/5R8
- zacisk stołowy do zacisków serii Bessey "REVO": KRE, KREV, KR, KRV a także do imadeł kątowych WS3, WS6 i imadeł modelarskich S10
- zacisk umożliwia mocowanie zacisków i imadeł Bessey do stołu roboczego
Dane techniczne zacisku stołowego Bessey LM10/5R8
- zakres roboczy (rozwarcie maksymalne zacisku) "a": 100mm
- wysięg "b": 50mm
- średnica: 8mm
- waga: 220g
specyfikacja akcesoriów do ścisków pełnopowierzchniowych Bessey
| waga kg: | 0,22 kg |
| zakres roboczy: | 100 mm |
| wysięg: | 50 mm |
| EAN: | 4008158032238 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.216 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | Narzędzia do mocowanie nie nadają się do podnoszenia, przeciągania lub transportowania. Dozwolone jest tylko mocowanie ręczne bez dodatkowych środków pomocniczych. Nieprawidłowe użycie może spowodować szkody osobowe lub rzeczowe. Nigdy nie modyfikować i nie ingerować w narzędzia do mocowania, stosować tylko w stanie oryginalnym. W razie konieczności stosować wyłącznie oryginalne części zamienne. |
| producent: |
Nazwa firmy: BESSEY TOOL GmbH & CO.KG ul. Postfach 1154 74301 Bietigheim-Bissingen, Germany e-mail: info@bessey.de |
