wzmocniony sekator jednoręczny do krzewów Bahco [P5-23-F]
-
Producent:
-
Kod producenta:P5-23-F
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2693 pkt. |
Wzmocniony sekator jednoręczny z dwukomonentowymi rękojeściami firmy BAHCO [P5-23-F] do cięcia gałęzi o grubości do 25mm.
Znakomicie sprawdza się przy prześwietlaniu młodych drzew i krzewów owocowych, czy pielęgnacji róż.
Sekatory Bahco cenione są na całym świecie przez profesjonalistów jaki i użytkowników hobbystycznych za ergonomiczną budowę i dużą trwałość.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wzmocniony sekator jednoręczny do krzewów Bahco [P5-23-F]:
- profesjonalny sekator ogrodowy do prześwietlania, bardzo wytrzymały,
- znakomicie sprawdza się przy prześwietlaniu młodych drzew i krzewów owocowych, czy do róż parkowych, rabatowych czy wielkokwiatowych,
- ma wytrzymałą konstrukcję - kute ostrza, dwukomponentowa rękojeść, komfortowa rękojeść pokryta tworzywem izolującym cieplnie
- bardzo poręczny sekator dzięki wąskim ostrzom,
- posiada mechanizm blokujący włączany/wyłączany jedną ręką,
- szlifowane ostrza tnące wykonane zostały z wysokiej jakości stali,
- dla większej wygody ma pomiędzy ostrzami sprężynę ułatwiającą pracę,
parametry sekatora Bahco [P5-23-F]:
- długość całkowita: 230 mm,
- maksymalna średnica cięcia: 25 mm,
- waga: 366 g.
| długość całkowita: | 230 mm |
| waga: | 366 g |
| max średnica cięcia: | 25 mm |
| EAN: | 7311518275280 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.370 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
