    2630GC-200IP
123,98zł brutto
100,80zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1240 pkt.
Profesjonalne kombinerki HD z serii ERGO, chromowane BAHCO 2630GC-200IP, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 200 mm.
Wzmocnione szczęki i powierzchnie chwytające nadają się najlepiej do płaskich i okrągłych materiałów
Wykończenie chromowane zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego do 2,5mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wzmocnione SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI CHROMOWANE BAHCO [2630GC-200IP]:
  • kształt szczęk umożliwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach,
  • większa dźwignia umożliwia łatwiejsze cięcie grubszych detali z twardszych materiałów,
  • kombinerki wyposażone w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia,
  • wykończenie chromowane zabezpiecza przed korozją,
  • wykonane według normy DIN ISO 5746.
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2630GC-200IP]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,5 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 3,0 mm
  • długość całkowita kombinerek: 200 mm
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 29 mm
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 11,8 mm
  • wymiar [G]: 16 mm
  • wymiar [E]: 4,5 mm
  • wymiar [F]: 11,8 mm
  • wymiar [B]: 40 mm
  • waga: 300 g
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 200 mm
waga: 300 g
EAN: 7314150180189
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,5 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 3,0 mm
długość szczęk: 40 mm