    2630GC-160IP
117,20zł brutto
95,28zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1172 pkt.
Profesjonalne kombinerki HD z serii ERGO, chromowane BAHCO 2630GC-160IP, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 160 mm.
Wzmocnione szczęki i powierzchnie chwytające nadają się najlepiej do płaskich i okrągłych materiałów
Wykończenie chromowane zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego do 1,8mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wzmocnione SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI CHROMOWANE BAHCO [2630GC-160IP]:
  • kształt szczęk umożliwia manewrowanie w trudno dostępnych miejscach,
  • większa dźwignia umożliwia łatwiejsze cięcie grubszych detali z twardszych materiałów,
  • kombinerki wyposażone w sprężynę powrotną z funkcją włączenia / wyłączenia, sprężyna jest pokryta warstwą izolacyjną do 400V,
  • wykończenie chromowane zabezpiecza przed korozją,
  • wykonane według normy DIN ISO 5746.
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH BAHCO [2630GC-160IP]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 1,8 mm
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,0 mm
  • długość całkowita kombinerek: 160 mm
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 22 mm
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 9,8 mm
  • wymiar [G]: 12 mm
  • wymiar [E]: 3,5 mm
  • wymiar [F]: 9,8 mm
  • wymiar [B]: 32 mm
  • waga: 190 g
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 160 mm
waga: 190 g
EAN: 7314150180165
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 1,8 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,0 mm
długość szczęk: 32 mm