    2630SC-180
143,02zł brutto
116,28zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1430 pkt.
Profesjonalne, wzmocnione kombinerki w izolacji VDE, chromowane z serii ERGO, BAHCO 2628SC-180, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 180 mm przeznaczone do prac pod napięciem do 1000V.
Wykończenie chromowane zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego do 2,0mm.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wzmocnione SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI chromowane W IZOLACJI VDE, BAHCO [2630SC-180]:
  • szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
  • krawędzie tnące umożliwiają cięcie również miękkich materiałów np.: drut miedziany, przewody,
  • szczypce mają wykończenie chromowane, jest to zabezpieczenie antykorozyjnie,
  • wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
  • wykonane zgodnie z normą ISO 5745, IEC 60900.
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH VDE BAHCO [2630SC-180]:
  • maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,0 mm,
  • maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,5 mm,
  • długość całkowita kombinerek: 180 mm,
  • szerokość głowicy - wymiar [C]: 24 mm,
  • grubość głowicy - wymiar [D]: 10,8 mm,
  • wymiar [G]: 14,0 mm,
  • wymiar [E]: 3,5 mm,
  • wymiar [F]: 10,8 mm,
  • wymiar [B]: 36 mm,
  • waga: 240 g
  • materiał: wysokiej jakości stal stopowa
długość całkowita: 180 mm
waga: 240 g
EAN: 7314150446926
maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: 2,0 mm
maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: 2,5 mm
długość szczęk: 36 mm