wzmocnione szczypce uniwersalne, kombinerki HD 180mm chromowane, w izolacji VDE, Bahco [2630SC-180]
-
Producent:
-
Kod producenta:2630SC-180
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1430 pkt. |
Profesjonalne, wzmocnione kombinerki w izolacji VDE, chromowane z serii ERGO, BAHCO 2628SC-180, z dwukomponentowymi rękojeściami Ergo o długości 180 mm przeznaczone do prac pod napięciem do 1000V.
Wykończenie chromowane zabezpiecza przed korozją. Zakres cięcia drutu sprężynowego do 2,0mm.
Kombinerki wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej, o wysokiej wytrzymałości do zastosowań profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wzmocnione SZCZYPCE UNIWERSALNE, KOMBINERKI chromowane W IZOLACJI VDE, BAHCO [2630SC-180]:
- dwukomponentowe izolowane rękojeści ERGO z termoplastyczną powierzchnią na twardym polipropylenie zapewniają dobry chwyt,
- wzmocnione szczęki i powierzchnie chwytające nadają się najlepiej do płaskich i okrągłych materiałów
- kombinerki przeznaczone do pracy na urządzeniach podłączonych do napięcia do 1000 V zgodnie z IEC60900,
- posiadają bardzo duże wybrzuszenia na rękojeści dla maksymalnego bezpieczeństwa przed ześlizgiwaniem się palców,
- szczypce zaprojektowane zgodnie z ideą i koncepcją narzędzi ERGO™,
- specjalna konstrukcja szczęk ułatwiająca dostęp, z utwardzonymi krawędziami tnącymi do cięcia miękkiego i twardego drutu,
- krawędzie tnące umożliwiają cięcie również miękkich materiałów np.: drut miedziany, przewody,
- szczypce mają wykończenie chromowane, jest to zabezpieczenie antykorozyjnie,
- wykonane zostały z wysokiej jakości stali stopowej,
- wykonane zgodnie z normą ISO 5745, IEC 60900.
PARAMETRY SZCZYPIEC UNIWERSALNYCH VDE BAHCO [2630SC-180]:
- maksymalny zakres cięcia drutu fortepianowego: 2,0 mm,
- maksymalny zakres cięcia drutu stalowego: 2,5 mm,
- długość całkowita kombinerek: 180 mm,
- szerokość głowicy - wymiar [C]: 24 mm,
- grubość głowicy - wymiar [D]: 10,8 mm,
- wymiar [G]: 14,0 mm,
- wymiar [E]: 3,5 mm,
- wymiar [F]: 10,8 mm,
- wymiar [B]: 36 mm,
- waga: 240 g
- materiał: wysokiej jakości stal stopowa
| długość całkowita: | 180 mm |
| waga: | 240 g |
| EAN: | 7314150446926 |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu fortepianowego: | 2,0 mm |
| maksymalna ⌀ ciętego drutu stalowego: | 2,5 mm |
| długość szczęk: | 36 mm |
| powierzchnia chwytająca: | ząbkowana |
| sprężyna zwrotna: | nie |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
