wysokociśnieniowa wkrętarka pneumatyczna bębnowa do wkrętów 25-41mm Makita [AR410HR]
-
Producent:
-
Kod producenta:AR410HR
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 31995 pkt. |
Wysokociśnieniowa wkrętarka bębnowa pneumatyczna Makita AR410HR, pracująca na ciśnieniu roboczym 17,6 - 22,6 bar, zapakowana w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa.
Gwoździarka pneumatyczna przeznaczona jest do montażu płyt K-G do konstrukcji drewnianych lub stalowych za pomocą wkrętów o długości 25-41 mm, łączonych taśmą z tworzywa. Posiada możliwość wyboru trybu wkręcania między pojedynczym a sekwencyjnym. Niewielki element stykowy umożliwia jest precyzyjne wyznaczenie miejsca wbicia gwoździ.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wysokociśnieniowa wkrętarka pneumatyczna bębnowa Makita [AR410HR]:
- kompaktowa wkrętarka pneumatyczna z magazynkiem bębnowym do wkrętów na taśmie z tworzywa o długości 25-41 mm,
- wyposażona w dźwignię wyboru mocy pozwalającą dopasować siłę wbijania do typu wkręta i materiału - drewna lub metalu,
- regulacja głębokości wkręcania odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi,
- wkrętarka posiada dwa tryby wkręcania: sekwencyjny i kontaktowy (pojedynczy),
- posiada zawór regulacji ciśnienia stabilizujący ciśnienie powietrza na wejściu,
- kompaktowa budowa oraz niewielka wysokość ułatwiają pracę przy sufitach,
- cichy wydmuch powietrza zapewnia nowy system wydmuchu oraz filtr wlotowy,
- gumowe zderzaki chronią gwoździarkę oraz materiał przed zadrapaniami oraz uszkodzeniami,
- wkrętarka posiada hak do zawieszania na pasku, który można przymocować z prawej lub lewej strony,
- gumowana rękojeść umożliwia pewniejszy chwyt i podnosi komfort pracy
- wkrętarka dostarczana jest praktycznej i wytrzymałej walizce z tworzywa.
Parametry techniczne gwoździarki pneumatycznej Makita [AR410HR]:
- długość wkrętów: 25 - 41 mm,
- średnica wkręta:
- do podłoża drewnianego: 3,5 mm,
- do podłoża metalowego: 3,8 mm, - pojemność magazynka: 100 szt.,
- ciśnienie robocze: 17,6 - 22,6 bar,
- poziom mocy akustycznej: 94 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 81 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,5 m/s²,
- współczynnik wibracji K h: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 296 x 116 x 305 mm,
- waga: 1,9 kg
Wyposażenie gwoździarki [AR410HR]:
- klucz imbusowy 4 mm [783202-0],
- olej do narzędzi pneumatycznych [194381-3],
- walizka z tworzywa,
- instrukcja obsługi.
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Nasza Firma jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzimy autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić każdą maszynę Makita wysyłając ją do naszego serwisu w A/B/C.
| waga kg: | 1,9 kg |
| na wyposażeniu: | klucz imbusowy 4 mm [783202-0], olej do narzędzi pneumatycznych [194381-3], walizka z tworzywa, instrukcja obsługi |
| długość gwoździ : | 25-41 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 0 stopni |
| średnica gwoździ: | 3,5-3,8 mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany z boku |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 100 szt |
| opakowanie: | walizka |
| natężenie hałasu: | 94 dB |
| EAN: | 088381076715 |
| ciśnienie robocze: | 17,6 - 22,6 bar |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 4 kg |
| długość opakowania: | 33 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 36 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
