wkład do wałka malarskiego 23cm/9mm BDPR400 Black+Decker [1004573-21]
-
Producent:
-
Kod producenta:1004573-21
Stan magazynowy: 15
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 402 pkt. |
Zapas do wałka malarskiego Speed Roller BDPR400 Black+Decker 1004573-21, z włosiem o długości 9 mm, posiada specjalny system otworów do przepuszczania farby.
Zamiennik do BDPRA09.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wymienny wkład do wałka malarskiego Speed Roller BDPR400 Black+Decker [1004573-21]:
- wałek z włosem o długości 9 mm,
- długość całkowita wałka wynosi 230 mm,
- posiada specjalny system otworów do przepuszczania farby,
- przeznaczony do wałka malarskiego Black+Decker BDPR400,
- zamiennik do BDPRA09
| długość całkowita: | 230 mm |
| opakowanie: | folia |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 0.061 kg |
| długość opakowania: | 24 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 6.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
| producent odpowiedzialny: | Erpatech Sp.z o.o., Ul. Bakaliowa 26, 05-080 Mościska, biuro@erpatech.pl |
