    K7806M-36
129,84zł brutto
105,56zł netto
Cena punktowa: 1298 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-32 do śrub 32mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M36 Bahco K7806M-36
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 36mm Bahco K7806M-36
  • rozmiar nasadki: 36mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 50,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • wysokość "L": 78mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 23mm
  • waga: 545g
długość całkowita: 78 mm
waga: 545 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 36 mm