    K7806M-30
80,98zł brutto
65,84zł netto
Cena punktowa: 810 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-30 do śrub 30mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M30 Bahco K7806M-30
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 30mm Bahco K7806M-30
  • rozmiar nasadki: 30mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 42,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • wysokość "L": 78mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 21,6mm
  • waga: 535g
długość całkowita: 78 mm
waga: 535 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 30 mm