    K7806M-18
57,89zł brutto
47,07zł netto
Cena punktowa: 579 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-18 do śrub 18mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M18 Bahco K7806M-18
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 18mm Bahco K7806M-18
  • rozmiar nasadki: 18mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 26,8mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • wysokość "L": 78mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 12,7mm
  • waga: 320g
długość całkowita: 78 mm
waga: 320 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 18 mm