    K7806M-15
51,90zł brutto
42,20zł netto
Cena punktowa: 519 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-15 do śrub 15mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M15 Bahco K7806M-15
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 15mm Bahco K7806M-15
  • rozmiar nasadki: 15mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 24mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • wysokość "L": 80mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 11mm
  • waga: 300g
długość całkowita: 78 mm
waga: 300 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 15 mm