    K7806M-11
48,24zł brutto
39,22zł netto
Cena punktowa: 482 pkt.
Profesjonalna, wydłużona nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7806M-11 do śrub 11mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Długa nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M11 Bahco K7806M-11
Długa nasadka udarowa metryczna do śrub 11mm Bahco K7806M-11
  • rozmiar nasadki: 11mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 18mm
  • średnica u wylotu "D2": 25mm
  • wysokość "L": 78mm
  • długość gniazda sześciokątnego "T": 8,6mm
  • waga: 215g
długość całkowita: 78 mm
waga: 215 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 11 mm