wydłużana nasadka ręczna 1/4" z końcówką IMBUS, 2,5 mm, Bahco [A6709M-2.5]
Producent:
Kod producenta:A6709M-2.5
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1137 pkt. |
Wydłużona nasadka ręczna z końcówką IMBUS z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy Bahco typ A6709M-2,5, do śrub z gniazdem sześciokątnym wewnętrznym - IMBUS, rozmiar 2,5 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej.
Nasadka umożliwia swobodne wkręcanie elementów mocujących w bardzo wąskich przestrzeniach.
Nasadka z końcówką Imbus wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120, ISO 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wydłużona nasadka ręczna z końcówką Imbus z mocowaniem na kwadrat 1/4", rozmiar 2,5 mm, Bahco [A6709M-2,5]:
- część mocująca nasadki pokrycie chrom extra, część robocza z końcówką IMBUS czerniona,
- radełkowany trzpień umożliwiający swobodne wkręcanie elementów mocujących przy użyciu palców,
- nasadka do śrub Imbus wykonana jest zgodnie z normami DIN3120/ISO1174,
Dane nasadki z końcówką Imbus firmy Bahco A6709M-2,5:
- rozmiar Imbusa: 2,5 mm,
- rodzaj nasadki: do śrub z gniazdem sześciokątnym wewnętrznym - Imbus
- długość części roboczej l: 7,5 mm,
- długość całkowita L: 50 mm,
- średnica D: 12 mm,
- mocowanie: kwadrat 1/4"
- waga: 20 g
Klucz nasadowy Imbus 1/4" Bahco z serii A6709M przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
| długość całkowita: | 50 mm |
| waga: | 20 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | 2.5 mm |