    A6800SM-14
71,72zł brutto
58,31zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 717 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4", BAHCO A6800SM-14, do śrub z łbem w rozmiarze 14 mm, o długości 50,6 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120ISO 2725-1 / 1174-1
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna sześciokątna 1/4", M14, BAHCO [A6800SM-14]:
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI WYDŁUŻANEJ BAHCO [A6800SM-14]:
  • rozmiar nasadki: 14 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/4",
  • średnica u nasady [D1]: 18,8 mm,
  • średnica u wylotu [D2]: 16 mm,
  • wymiar [T]: 24,5 mm,
  • długość [L]: 50,6 mm,
  • waga: 58 g
długość całkowita: 50,6 mm
waga: 58 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 14 mm