    A6800SM-13
69,81zł brutto
56,76zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 698 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4", BAHCO A6800SM-13, do śrub z łbem w rozmiarze 13 mm, o długości 50,6 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120ISO 2725-1 / 1174-1
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna sześciokątna 1/4", M13, BAHCO [A6800SM-13]:
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI WYDŁUŻANEJ BAHCO [A6800SM-13]:
  • rozmiar nasadki: 13 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/4",
  • średnica u nasady [D1]: 17,6 mm,
  • średnica u wylotu [D2]: 15 mm,
  • wymiar [T]: 21,9 mm,
  • długość [L]: 50,6 mm,
  • waga: 53 g
długość całkowita: 50,6 mm
waga: 53 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 13 mm