    A6800SM-12
71,72zł brutto
58,31zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 717 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4", BAHCO A6800SM-12, do śrub z łbem w rozmiarze 12 mm, o długości 50,6 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120ISO 2725-1 / 1174-1
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna sześciokątna 1/4", M12, BAHCO [A6800SM-12]:
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI WYDŁUŻANEJ BAHCO [A6800SM-12]:
  • rozmiar nasadki: 12 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: kwadrat 1/4",
  • średnica u nasady [D1]: 16,5 mm,
  • średnica u wylotu [D2]: 14 mm,
  • wymiar [T]: 20,8 mm,
  • długość [L]: 50,6 mm,
  • waga: 43 g
długość całkowita: 50,6 mm
waga: 43 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 12 mm