    A7402DM-21
58,95zł brutto
47,93zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 589 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" BAHCO A7402DM-21, o długości  63 mm, do śrub z łbem w rozmiarze 21 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej, zgodnie z normą DIN 3120, ISO 2725-1 / 1174-1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 3/8" dwunastokątna do śrub z łbem 21 mm BAHCO [A7402DM-21]:
  • wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej polerowanej,
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120, ISO2725-1/1174-1.
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI WYDŁUŻANEJ 12-KĄTNEJ BAHCO [A7402DM-21]:
  • rozmiar nasadki: 21 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: kwadrat 3/8",
  • średnica u nasady [D1]: 28 mm,
  • średnica u wylotu [D2]: 22 mm,
  • wymiar [T]: 19 mm,
  • długość [L]: 63 mm,
  • waga: 138 g
długość całkowita: 63 mm
waga: 138 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 21 mm