    A7402DM-18
43,57zł brutto
35,42zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 436 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" firmy BAHCO typ A7402DM-18, do śrub z łbem o wymiarze 18 mm, o długości 60 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120, ISO 2725-1 / 1174-1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 3/8" dwunastokątna do śrub z łbem 18 mm BAHCO A7402DM-18
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120, ISO2725-1/1174-1,
Dane nasadki wydłużanej, 12-kątnej Bahco A7402DM-18:
  • rozmiar nasadki: 18 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 24,3 mm,
  • średnica u wylotu D2: 21 mm,
  • wymiar T: 18,5 mm,
  • wysokość L: 60 mm,
  • waga: 100 g
Klucz nasadowy dwunastokątny 3/8" Bahco z serii A7402DM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 3/8'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 60 mm
waga: 100 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 18 mm