    A7402DM-15
44,09zł brutto
35,85zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 441 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" firmy BAHCO typ A7402DM-15, do śrub z łbem o wymiarze 15 mm, o długości 60 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120, ISO 2725-1 / 1174-1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 3/8" dwunastokątna do śrub z łbem 15 mm BAHCO A7402DM-15
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120, ISO2725-1/1174-1,
Dane nasadki wydłużanej, 12-kątnej Bahco A7402DM-15:
  • rozmiar nasadki: 15 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 20,4 mm,
  • średnica u wylotu D2: 19 mm,
  • wymiar T: 15,5 mm,
  • wysokość L: 60 mm,
  • waga: 75 g
długość całkowita: 60 mm
waga: 75 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 15 mm