    A7402DM-14
42,92zł brutto
34,89zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 429 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" firmy BAHCO typ A7402DM-14, do śrub z łbem o wymiarze 14 mm, o długości 60 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120, ISO 2725-1 / 1174-1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 3/8" dwunastokątna do śrub z łbem 14 mm BAHCO A7402DM-14
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120, ISO2725-1/1174-1,
Dane nasadki wydłużanej, 12-kątnej Bahco A7402DM-14:
  • rozmiar nasadki: 14 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 19,6 mm,
  • średnica u wylotu D2: 18 mm,
  • wymiar T: 15,5 mm,
  • wysokość L: 60 mm,
  • waga: 63 g
długość całkowita: 60 mm
waga: 62 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 14 mm