    A7402DM-10
42,92zł brutto
34,89zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 429 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" firmy BAHCO typ A7402DM-10, do śrub z łbem o wymiarze 10 mm, o długości 56 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka sześciokątna 3/8'''' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120, ISO 2725-1 / 1174-1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 3/8" dwunastokątna do śrub z łbem 10 mm BAHCO A7402DM-10
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120, ISO2725-1/1174-1,
Dane nasadki wydłużanej, 12-kątnej Bahco A7402DM-10:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica u nasady D1: 14,3 mm,
  • średnica u wylotu D2: 17,3 mm,
  • wymiar T: 9,7 mm,
  • wysokość L: 56 mm,
  • waga: 41 g
Klucz nasadowy dwunastokątny 3/8" Bahco z serii A7402DM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 3/8'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 56 mm
waga: 41 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 10 mm