    A6800DZ-9/16
42,85zł brutto
34,84zł netto
Cena punktowa: 428 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO o symbolu A6800DZ-9/16, do śrub z łbem o wymiarze 9/16'', o długości 50,6 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120ISO 2725-1 / 1174-1
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 1/4" dwunastokątna do śrub z łbem 9/16'' BAHCO A6800DZ-9/16:
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
Dane nasadki wydłużanej, 12-kątnej Bahco A6800DZ-9/16:
  • rozmiar nasadki: 9/16'',
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 1/4",
  • średnica u nasady D1: 18,8 mm,
  • średnica u wylotu D2: 16 mm,
  • wymiar T: 12,7 mm,
  • wysokość L: 50,6 mm,
  • waga: 49 g
Klucz nasadowy dwunastokątny 1/4" Bahco z serii A6800DZ przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 3/8'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 50,6 mm