    A6800DM-10
41,45zł brutto
33,70zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 414 pkt.
Cienkościenna, wydłużona nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" firmy BAHCO typ A6800DM-10, do śrub z łbem o wymiarze 10 mm, o długości 50,6 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowanej.
Nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN 3120ISO 2725-1 / 1174-1
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
cienkościenna, wydłużana nasadka ręczna 1/4" dwunastokątna do śrub z łbem 10 mm BAHCO A6800DM-10:
  • maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej,
Dane nasadki wydłużanej, 12-kątnej Bahco A6800DM-10:
  • rozmiar nasadki: 10 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 1/4",
  • średnica u nasady D1: 14 mm,
  • średnica u wylotu D2: 12,1 mm,
  • wymiar T: 22,4 mm,
  • wysokość L: 50,6 mm,
  • waga: 33 g
Klucz nasadowy dwunastokątny 1/4" Bahco z serii A6800DM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Do kluczy nasadowych sześciokątnych 3/8'' zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 50,6 mm
waga: 33 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 10 mm