wózek do młota wyburzeniowego D25981 DeWalt [D259811-XJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:D259811-XJ
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 8782 pkt. |
Wózek do transportu i przechowywania młota wyburzeniowego D25981 DeWalt [D259811-XJ].
Posiada duże i wytrzymałe kółka, które zostały zaprojektowane tak aby można go było transportować po schodach, krawężnikach i na budowie.
Wózek może być użyty do przewożenia młota a także innych materiałów budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wózek do młota wyburzeniowego D25981 DeWalt [D259811-XJ]:
- wózek współpracuje z młotem wyburzeniowym D25981,
- posiada duże i wytrzymałe kółka, które zostały zaprojektowane tak aby można go było transportować po schodach, krawężnikach i na budowie,
- wózek może być użyty do przewożenia młota a także innych materiałów budowlanych,
- innowacyjna konstrukcja pozwala na zamocowanie młota na wózku z dłutem i bez
- boczne uchwyty rurkowe ułatwiają włożenie wózka na samochód,
- obejmy transportowe nie pozwalają na wypadnięcie dłuta w czasie transportu
- Zaczepy do mocowania przewodu elektrycznego młota
| waga kg: | 17,17 kg |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 17.17 kg |
| długość opakowania: | 117.00 cm |
| szerokość opakowania: | 48.50 cm |
| wysokość opakowania: | 39.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
