Wkrętak w izolacji VDE płasko-krzyżowy rozmiar PZ/S2, Kraftform 165 iS Wera [05020134001] ze zredukowaną średnicą trzpienia i rękojeści
-
Producent:
-
Kod producenta:05020134001
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 962 pkt. |
Wkrętak w izolacji VDE płasko-krzyżowy rozmiar PZ/S2, Kraftform 165 iS firmy Wera [05020134001] ze zredukowaną średnicą trzpienia i rękojeści EXTRA-SLIM.
Połączenie profilu płaskiego i Pozidriv, stosowane jest przede wszystkim w zaciskach szeregowych, skrzynkach bezpieczników, przełącznikach i przekaźnikach.
Polecamy tą serię narzędzi ręcznych do pracy pod napięciem. Narzędzia wykonane są zgodnie z normą ICE 60900: 2004.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak Extra-Slim płasko-krzyżowy w izolacji VDE PZ/S2, Kraftform seria 100 VDE Wera [05020134001]
- wkrętak Extra-Slim izolowany VDE z wielokomponentową rękojeścią Kraftform Plus i z końcówką płasko-krzyżową PlusMinus PZ/S2,
- seria Extra-Slim to smukłe wkrętaki
- połączenie profilu płaskiego i Pozidriv, stosowany przede wszystkim w zaciskach szeregowych, skrzynkach bezpieczników, przełącznikach i przekaźnikach,
- rękojeść w rozmiarze EXTRA-Slim ma twarde strefy chwytu umożliwiające szybką pracę, oraz miękkie strefy zapewniające przenoszenie wysokich momentów obrotowych,
- każdy wkrętak VDE ma indywidualnie kontrolowaną izolację pod napięciem 10000 V zgodnie z normą IEC 60900, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy pod napięciem 1000 V
- laserowo obrabiane końcówki wkrętaków mają bardzo chropowatą powierzchnię o bardzo dużej twardości,
- posiada system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów, co ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia,
- znakomity wkrętak dla elektryków do prac pod napięciem, przeznaczony do szybkiej i bezpiecznej pracy
- 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia z miejsca pracy.
Parametry trzpienia Kraftform Kompakt Wera [05020134001]
- typ grotu: płasko-krzyżowy PlusMinus
- rozmiar grotu: PZ/S2
- długość trzpienia (klingi): 100 mm ,
- długość całkowita: 198 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 198 mm |
| waga: | 68 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 4013288179401 |
| typ grotu: | Płasko-krzyżowy Pozidrive |
| rozmiar grota: | PZ/S2 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.068 kg |
| długość opakowania: | 17.8 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
