wkrętak Torx precyzyjny, rozmiar TX15, Bahco [703-15-75]
-
Producent:
-
Kod producenta:703-15-75
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 176 pkt. |
Wkrętak precyzyjny do śrub z gniazdem Torx z serii 703 Bahco kod [703-15-75], przeznaczony do prac precyzyjnych, rozmiar TX15.
Grot wkrętaka został wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzony i pokryty chromem.
Końcówka wkrętaka została czerniona, co gwarantuje najwyższą precyzję i dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję.
Wkrętak precyzyjny znajduje zastosowanie u serwisantów sprzętu elektronicznego, w przemyśle precyzyjnym, u zegarmistrzów i wśród modelarzy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak precyzyjny do śrub z gniazdem Torx , rozmiar TX15, firmy Bahco [703-15-75]:
- profesjonalny wkrętak precyzyjny do śrub z gniazdem Torx,
- znakomicie sprawdza się w pracy zegarmistrzów czy elektroników,
- wyposażony w dwukomponentową rękojeść, która zapewnia ergonomię i komfort pracy,
- na szczycie rękojeści ma obrotowy kaptur pozwalający na szybkie i wygodne obracanie wkrętakiem palcami przy jednoczesnym dociskaniu wkrętaka do śruby,
- głowa wkrętaka jest oznaczona kolorem dla szybszej i łatwej identyfikacji typu wkrętaka,
- grot został wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzony i pokryty chromem,
- dodatkowo końcówka wkrętaka została czerniona, co gwarantuje najwyższą precyzję,
- rozmiar i kod produktu zostały laserowo znaczony na wkrętaku.
parametry wkrętaka precyzyjnego Bahco [703-15-75]:
- typ grotu: Torx,
- rozmiar grotu: TX15,
- długość trzpienia (klingi): 75 mm,
- średnica trzpienia: 4,0 mm,
- średnica rękojeści: 14 mm,
- długość rękojeści: 87 mm,
- długość całkowita: 162 mm,
- waga: 30 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 162 mm |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 7314153017970 |
| typ grotu: | Torx |
| rozmiar grota: | TX15 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.030 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
