wkrętak precyzyjny sześciokątny HEX-Plus 1,5x60mm, Kraftform Micro, Wera [05118066001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05118066001
Stan magazynowy: 10
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 210 pkt. |
Wkrętak precyzyjny HEX-Plus z serii Kraftform Micro WERA 05118066001, przeznaczony do prac precyzyjnych, rozmiar 1,5x60 mm.
Wkrętak precyzyjny z serii Kraftform Micro Wera posiada ergonomiczną rękojeść z obrotowym kołpakiem usprawniającym pracę i końcówkę Black Point gwarantującą dokładne dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję.
Wkrętak precyzyjny znajduje zastosowanie u serwisantów sprzętu elektronicznego, w przemyśle precyzyjnym, u zegarmistrzów i wśród modelarzy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak precyzyjny sześciokątny HEX-Plus, 1,5x60mm, Kraftform Micro Wera [05118066001]:
- wkrętak sześciokątny przeznaczony do prac precyzyjnych przyda się dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego,
- obrotowy kołpak daje możliwość wsparcia dłoni podczas dokręcania i czyni pracę znacznie wygodniejszą,
- strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami,
- strefa przenoszenia siły, zaopatrzona w miękkie wkładki gumowe, umożliwia przenoszenie wysokich momentów obrotowych bez ryzyka wyślizgnięcia się wkrętaka z gniazda wkrętu,
- strefa precyzji, znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem, zapewnia kontrolę kąta obrotu narzędzia i lepsze wyczucie podczas prac precyzyjnych,
- końcówka Black Point gwarantuje dokładne dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję,
- wielokomponentowa rękojeść zapewnia sprawne pokręcanie i ergonomiczną pracę,
- specjalny kształt rękojeści zapobiega staczaniu się narzędzia,
- system wyszukiwania narzędzi „Take it easy“ z oznaczeniem kolorystycznym rodzaju narzędzia.
parametry wkrętaka precyzyjnego Kraftform Micro Wera 05118066001:
- typ grotu: sześciokątny HEX-Plus,
- rozmiar grotu: 1,5x60 mm,
- długość trzpienia (klingi): 60 mm,
- długość rękojeści: 97 mm,
- długość całkowita: 157 mm,
- średnica trzpienia: 3 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 157 mm |
| długość części roboczej: | 60 mm |
| EAN: | 4013288032102 |
| typ grotu: | HEX-Plus |
| rozmiar grota: | 1,5 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.013 kg |
| długość opakowania: | 15.7 cm |
| szerokość opakowania: | 1.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
