wkrętak precyzyjny krzyżowy Philips PH 1, Kraftform Micro Wera [05118023001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05118023001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 229 pkt. |
Wkrętak precyzyjny do śrub krzyżowych Philips z serii Kraftform Micro firmy WERA typ 05118023001, przeznaczony do prac precyzyjnych, rozmiar PH 1 x 157mm.
Wkrętak precyzyjny z serii Kraftform Micro Wera posiada ergonomiczną rękojeść z obrotowym kołpakiem usprawniającym pracę i końcówkę Black Point gwarantującą dokładne dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję.
Wkrętak precyzyjny znajduje zastosowanie u serwisantów sprzętu elektronicznego, w przemyśle precyzyjnym, u zegarmistrzów i wśród modelarzy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak precyzyjny do śrub Philips Kraftform Micro Wera [05118023001]:
- wkrętak krzyżakowy przeznaczony do prac precyzyjnych przyda się dla elektroników, optyków, mechaników precyzyjnych, jubilerów, modelarzy czy serwisantów sprzętu komputerowego
- obrotowy kołpak daje możliwość wsparcia dłoni podczas dokręcania i czyni pracę znacznie wygodniejszą
- strefa pokręcania znajdująca się bezpośrednio poniżej kołpaka umożliwiają szybkie obracanie wkrętaka palcami
- strefa przenoszenia siły, zaopatrzona w miękkie wkładki gumowe, umożliwia przenoszenie wysokich momentów obrotowych bez ryzyka wyślizgnięcia się wkrętaka z gniazda wkrętu
- strefa precyzji, znajdująca się bezpośrednio nad trzpieniem, zapewnia kontrolę kąta obrotu narzędzia i lepsze wyczucie podczas prac precyzyjnych
- końcówka Black Point gwarantuje dokładne dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję
- wielokomponentowa rękojeść zapewnia sprawne pokręcanie i ergonomiczną pracę
- specjalny kształt rękojeści zapobiega staczaniu się narzędzia
parametry wkrętaka precyzyjnego Kraftform Micro Wera 05118023001:
- typ grotu: Philips (krzyżowy)
- rozmiar grotu: PH 1
- długość trzpienia (klingi): 60 mm
- długość rękojeści: 97 mm
- długość całkowita: 157 mm
- średnica trzpienia: 4 mm


| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 157 mm |
| długość części roboczej: | 60 mm |
| EAN: | 4013288108579 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.018 kg |
| długość opakowania: | 15.7 cm |
| szerokość opakowania: | 1.3 cm |
| wysokość opakowania: | 1.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
