wkrętak płaski w izolacji VDE Kraftform Wera [05006121001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05006121001
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 7-10 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 578 pkt. |
najwyższej jakości wkrętak płaski w izolacji z serii Kraftorm Plus 160 VDE firmy Wera [006121], wkrętaki tej serii znakomite są do prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych; posiadają trójkomponentową rękojeść. Przeznaczone do prac pod napięciem.
wkrętaki z tej serii posiadają systemem Lasertip® redukującym "wyślizgiwanie" się z gniazda wkrętu co umożliwia pracę z większym momentem obrotowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak w izolacji VDE 006121 z serii Kraftorm Plus - Seria 160 VDE firmy Wera do wkrętów z rowkiem znakomicie sprawdzają się w pracach pod napięciem: podczas prac przemysłowych, warsztatowych, montażowych oraz serwisowych;
wkretaki z serii Kraftform Plus mają trójkomponentową rękojeść ukształtowaną w sposób zapewniający dłoniom i nadgarstkom bezpieczeństwo podczas pracy.
wkrętak Kraftform Plus posiada systemem Lasertip® redukujący "wyślizgiwanie" się z gniazda wkrętu. Laserowo obrabiane końcówki wkrętaków mają bardzo chropowatą powierzchnię o bardzo dużej twardości. Na wyposażeniu dodatkowo półka umożliwiająca montowanie tych wkrętaków w warsztacie lub wózku narzędziowym.
do zastosowań profesjonalnych polecamy wkrętaki WERY z serii Kraftform Comfort, Kraftform Plus lub Kraftform Plus z serii 900 do pobijania. Sprawdź również ofertę wkrętaków firmy BAHCO.


| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 298 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 4013288105448 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,0x5,5 mm |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.084 kg |
| długość opakowania: | 29.8 cm |
| szerokość opakowania: | 3.3 cm |
| wysokość opakowania: | 3.3 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
