wkrętak płaski precyzyjny 0,80x4,0x75mm, Bahco [700-4-75]
-
Producent:
-
Kod producenta:700-4-75
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 186 pkt. |
Wkrętak precyzyjny do śrub z gniazdem płaskim z serii 700 Bahco kod [700-4-75], przeznaczony do prac precyzyjnych, rozmiar 0,80x4,0x75 mm.
Grot wkrętaka został wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzony i pokryty chromem.
Końcówka wkrętaka została czerniona, co gwarantuje najwyższą precyzję i dopasowanie do gniazda wkrętu oraz zwiększoną odporność na korozję.
Wkrętak precyzyjny znajduje zastosowanie u serwisantów sprzętu elektronicznego, w przemyśle precyzyjnym, u zegarmistrzów i wśród modelarzy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak precyzyjny do śrub z gniazdem płaskim, rozmiar 0,80x4,0x75mm, firmy Bahco [700-4-75]:
- profesjonalny wkrętak precyzyjny do śrub z gniazdem płaskim,
- znakomicie sprawdza się w pracy zegarmistrzów czy elektroników,
- wyposażony w dwukomponentową rękojeść, która zapewnia ergonomię i komfort pracy,
- na szczycie rękojeści ma obrotowy kaptur pozwalający na szybkie i wygodne obracanie wkrętakiem palcami przy jednoczesnym dociskaniu wkrętaka do śruby,
- głowa wkrętaka jest oznaczona kolorem dla szybszej i łatwej identyfikacji typu wkrętaka,
- grot został wykonany z wysokiej jakości stali stopowej, w całości utwardzony i pokryty chromem,
- dodatkowo końcówka wkrętaka została czerniona, co gwarantuje najwyższą precyzję,
- rozmiar i kod produktu zostały laserowo znaczony na wkrętaku.
parametry wkrętaka precyzyjnego Bahco [700-4-75]:
- typ grotu: płaski,
- rozmiar grotu: 0,80x4,0 mm,
- długość trzpienia (klingi): 75 mm,
- średnica trzpienia: 4,0 mm,
- średnica rękojeści: 14 mm,
- długość rękojeści: 87 mm,
- długość całkowita: 162 mm,
- waga: 29 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 162 mm |
| długość części roboczej: | 75 mm |
| EAN: | 7314153017802 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,8x4,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.020 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
