wkrętak krzyżowy izolowany do śrub Pozidriv, rozmiar PZ4, VDE ERGO Bahco [BE-8840S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8840S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 832 pkt. |
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Pozidriv PZ4 ERGO Bahco model BE-8840S. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Rękojeść wkrętaka BE-8840S zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą IEC60900
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Pozidriv PZ4 ERGO Bahco [BE-8840S]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni,
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wysokojakościowa stal stopowa,
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
- 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu i przenoszenia sił,
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się,
- zgodny z normą ISO 2380, IEC 60900, certyfikowany VDE.
parametry wkrętaka Bahco BE-8840S
- typ grota: krzyżowy Pozidriv,
- rozmiar grota: PZ4,
- długość grota: 200 mm,
- długość rękojeści: 161 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 361 mm,
- waga: 268 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 361 mm |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7314151839062 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ4 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.230 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
