wkrętak krzyżowy izolowany do śrub Pozidriv PZ1, Bahco [SB142.001.080]
-
Producent:
-
Kod producenta:SB142.001.080
Stan magazynowy: 2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 217 pkt. |
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Pozidriv PZ1 Bahco SB142.001.080, dostarczany z plastikową zawieszką. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Dwukomponentowa rękojeść z pionowymi rowkami podnosi komfort pracy oraz maksymalizuje siłę przenoszoną na końcówkę. Grot wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, pokryty w całości chromem i utwardzony, końcówka czerniona.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 8764, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Pozidriv PZ1 Bahco [SB142.001.080]:
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- dwukomponentowa rękojeść z pionowymi rowkami podnosi komfort pracy oraz maksymalizuje siłę przenoszoną na końcówkę,
- grot wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, pokryty w całości chromem i utwardzony, końcówka czerniona,
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
- rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
- rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
- zgodny z normą ISO 8764, indywidualnie sprawdzany i wyprodukowany zgodnie z normą IEC 60900,
- wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [SB142.001.080]:
- typ grota: krzyżowy Pozidriv,
- rozmiar grota: PZ1,
- długość grota: 80 mm,
- długość rękojeści: 95 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 175 mm,
- waga: 44 g,
- opakowanie: zawieszka
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 175 mm |
| długość części roboczej: | 80 mm |
| opakowanie: | zawieszka |
| EAN: | 7314150282586 |
| typ grotu: | Pozidriv |
| rozmiar grota: | PZ1 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.056 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
