    SB142.001.080
21,74zł brutto
17,67zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 2
Cena punktowa: 217 pkt.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Pozidriv PZ1 Bahco SB142.001.080, dostarczany z plastikową zawieszką. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 8764, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Pozidriv PZ1 Bahco [SB142.001.080]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
  • ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
  • rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
  • rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
  • zgodny z normą ISO 8764, indywidualnie sprawdzany i wyprodukowany zgodnie z normą IEC 60900,
  • wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [SB142.001.080]:
  • typ grota: krzyżowy Pozidriv,
  • rozmiar grota:  PZ1,
  • długość grota: 80 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka:  175 mm,
  • waga: 44 g,
  • opakowanie: zawieszka
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 175 mm
długość części roboczej: 80 mm