wkrętak krzyżowy, izolowany, długi do śrub Philips, rozmiar PH1/150mm, VDE ERGO Bahco [BE-8612S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8612S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 358 pkt. |
Długi wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Philips PH1/150mm ERGO Bahco model BE-8612S. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Rękojeść wkrętaka BE-8612S zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą IEC60900
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub Philips PH1 ERGO Bahco [BE-8612S]
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni,
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- wysokojakościowa stal stopowa,
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
- 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu i przenoszenia sił,
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści,
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się,
- zgodny z normą ISO 2380, IEC 60900, certyfikowany VDE.
parametry wkrętaka Bahco BE-8612S
- typ grota: krzyżowy Philips,
- rozmiar grota: PH1,
- długość grota: 150 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 27 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 272 mm,
- waga: 155 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 272 mm |
| długość części roboczej: | 150 mm |
| EAN: | 7314150242856 |
| typ grotu: | Phillips |
| rozmiar grota: | PH1 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.080 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
