wkrętak krótki z magazynkiem z 6 końcówkami 1/4", MULTIBIT, Stanley [0-66-357]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-66-357
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 177 pkt. |
Krótka rękojeść z magazynkiem do bitów MULTIBIT Stanley 0-66-357, wyposażony w 6 końcówek 1/4" do śrub typu Philips, Pozidriv i płaskich.
Lekka i kompaktowa rękojeść z magnetycznym uchwytem na bity, doskonale sprawdzi się do prac w trudno dostępnych miejscach. Magazynek w rękojeści zawiera 6 końcówek wkrętakowych z mocowaniem na sześciokąt 1/4".
Dwukomponentowa rękojeść umożliwia pewny chwyt i precyzyjną pracę.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak krótki z magazynkiem z 6 bitami 1/4", MULTIBIT, Stanley [0-66-357]:
- wkrętak o kompaktowych rozmiarach, z krótkim trzpieniem, doskonale sprawdzi się do prac w trudno dostępnych miejscach,
- magnetyczny uchwyt na bity gwarantuje pewne trzymanie końcówek,
- zintegrowany magazynek na końcówki 1/4" umożliwia przechowywanie i łatwe wyjmowanie bitów,
- końcówki wyprodukowane z wysokogatunkowej stali węglowej i poddane precyzyjnej obróbce cieplnej gwarantującej ich długą żywotność,
- dwukomponentowa rękojeść umożliwia pewny chwyt i precyzyjną pracę.
WYPOSAŻENIE WKRĘTAKA MULTIBIT STANLEY [0-66-357]:
- rękojeść krótka z magazynkiem do końcówek,
- magazynek wyposażony w 6 końcówek z mocowaniem na sześciokąt 1/4":
- do śrub krzyżowych typu Philips: PH1 / PH2,
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / PZ2,
- do śrub płaskich: 4,5 / 6 mm
| liczba sztuk w opakowaniu: | 6 szt. |
| waga: | 100 g |
| na wyposażeniu: | rękojeść krótka z magazynkiem do końcówek, 6 końcówek 1/4": PH1 / PH2, PZ1 / PZ2, 4,5 / 6 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 3253560663575 |
| typ końcówki: |
|
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| długość opakowania: | 15.2 cm |
| szerokość opakowania: | 9.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
