    B196.080.175
40,96zł brutto
33,30zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 410 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 8mm Bahco B196.080.175. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 8mm, Bahco [B196.080.175]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.080.175]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 1,2 x 8 mm,
  • długość grota: 175 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 292 mm,
  • waga: 140 g
długość całkowita: 292 mm
waga: 140 g
długość części roboczej: 175 mm
EAN: 7314150278633
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,2x8,0 mm