    B196.065.150
37,07zł brutto
30,14zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 371 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 6,5mm Bahco B196.065.150. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 6,5mm, Bahco [B196.065.150]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.065.150]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 1,2 x 6,5 mm,
  • długość grota: 150 mm,
  • długość rękojeści: 105 mm,
  • grubość rękojeści: 30 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 255 mm,
  • waga: 90 g
długość całkowita: 255 mm
waga: 90 g
długość części roboczej: 150 mm
EAN: 7314150278626
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,2x6,5 mm