    B196.055.125
29,77zł brutto
24,20zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 298 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 5,5mm Bahco B196.055.125. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 5,5mm, Bahco [B196.055.125]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA VDE BAHO [B196.055.125]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grotu: 1 x 5,5 mm,
  • długość grotu: 125 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 220 mm,
  • waga: 66 g
długość całkowita: 220 mm
waga: 66 g
długość części roboczej: 125 mm
EAN: 7314150278619
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,0x5,5 mm