    SB196.040.100
19,30zł brutto
15,69zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 193 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 4mm Bahco SB196.040.100, dostarczany z plastikową zawieszką. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 4mm, Bahco [SB196.040.100]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
  • ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
  • rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
  • rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
  • wkrętak dostarczany na plastikowej zawieszce.
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [SB196.040.100]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 42 g,
  • opakowanie: zawieszka
liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt.
długość całkowita: 195 mm
waga: 42 g
długość części roboczej: 100 mm
opakowanie: zawieszka
EAN: 7314150282289
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,8x4,0 mm