wkrętak izolowany do śrub prostych 4mm, Bahco [B196.040.100]
-
Producent:
-
Kod producenta:B196.040.100
Stan magazynowy: 5
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 243 pkt. |
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 4mm Bahco B196.040.100. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Dwukomponentowa rękojeść z pionowymi rowkami podnosi komfort pracy oraz maksymalizuje siłę przenoszoną na końcówkę. Grot wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, pokryty w całości chromem i utwardzony, końcówka czerniona.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 4mm, Bahco [B196.040.100]:
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- dwukomponentowa rękojeść z pionowymi rowkami podnosi komfort pracy oraz maksymalizuje siłę przenoszoną na końcówkę,
- grot wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, pokryty w całości chromem i utwardzony, końcówka czerniona,
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
- rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
- rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264, indywidualnie sprawdzany i wyprodukowany zgodnie z normą IEC 60900.
Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.040.100]:
- typ grota: prosty,
- rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
- długość grota: 100 mm,
- długość rękojeści: 95 mm,
- grubość rękojeści: 24,5 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
- waga: 38 g
| długość całkowita: | 195 mm |
| waga: | 38 g |
| długość części roboczej: | 100 mm |
| EAN: | 7314150278602 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 0,8x4,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
