    B196.040.100
24,30zł brutto
19,76zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 5
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 243 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 4mm Bahco B196.040.100. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 4mm, Bahco [B196.040.100]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.040.100]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 0,8 x 4 mm,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 38 g
długość całkowita: 195 mm
waga: 38 g
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 7314150278602
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,8x4,0 mm