    B196.030.100
20,58zł brutto
16,73zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 206 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 3mm Bahco B196.030.100. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 3mm, Bahco [B196.030.100]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.030.100]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 0,5 x 3 mm,
  • długość grota: 100 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 195 mm,
  • waga: 38 g
długość całkowita: 195 mm
waga: 38 g
długość części roboczej: 100 mm
EAN: 7314150278572
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,5x3,0 mm