    B196.025.075
19,38zł brutto
15,76zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 4
Karta produktu:
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 194 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 2,5mm Bahco B196.025.075. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 2,5mm, Bahco [B196.025.075]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
  • ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
  • rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
  • rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.025.075]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 0,4 x 2,5 mm,
  • długość grota: 75 mm,
  • długość rękojeści: 95 mm,
  • grubość rękojeści: 24,5 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 170 mm,
  • waga: 36 g
długość całkowita: 170 mm
waga: 36 g
długość części roboczej: 75 mm
EAN: 7314150278589
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 0,4x2,5 mm