wkrętak izolowany do śrub prostych 12mm, Bahco [B196.120.200]
-
Producent:
-
Kod producenta:B196.120.200
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 448 pkt. |
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 12mm Bahco B196.120.200. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Dwukomponentowa rękojeść z pionowymi rowkami podnosi komfort pracy oraz maksymalizuje siłę przenoszoną na końcówkę. Grot wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, pokryty w całości chromem i utwardzony, końcówka czerniona.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 12mm, Bahco [B196.120.200]:
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
- dwukomponentowa rękojeść z pionowymi rowkami podnosi komfort pracy oraz maksymalizuje siłę przenoszoną na końcówkę,
- grot wykonany z wysokojakościowej stali stopowej, pokryty w całości chromem i utwardzony, końcówka czerniona,
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
- rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
- rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
- zgodny z normą ISO 2380/DIN 5264, indywidualnie sprawdzany i wyprodukowany zgodnie z normą IEC 60900.
Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.120.200]:
- typ grota: prosty,
- rozmiar grota: 2 x 12 mm,
- długość grota: 200 mm,
- długość rękojeści: 117 mm,
- grubość rękojeści: 34 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 317 mm,
- waga: 205 g
| długość całkowita: | 317 mm |
| waga: | 205 g |
| długość części roboczej: | 200 mm |
| EAN: | 7314150278657 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 2,0x12 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.165 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
