    B196.100.200
37,47zł brutto
30,46zł netto
Cena punktowa: 375 pkt.
Wkrętak izolowany VDE do śrub prostych 10mm Bahco B196.100.200. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Wkrętak wyprodukowany zgodnie z normami ISO 2380/DIN 5264, IEC 60900.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Wkrętak krzyżowy izolowany VDE do śrub prostych 10mm, Bahco [B196.100.200]:
  • wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V,
  • ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku,
  • izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota,
  • rozmiar i kod produktu wypalony laserowo na części roboczej,
  • rękojeść wyposażona jest w otwór do zawieszania,
 Parametry techniczne wkrętaka VDE Bahco [B196.100.200]:
  • typ grota: prosty,
  • rozmiar grota: 1,6 x 10 mm,
  • długość grota: 200 mm,
  • długość rękojeści: 117 mm,
  • grubość rękojeści: 34 mm,
  • długość całkowita wkrętaka: 317 mm,
  • waga: 189 g
długość całkowita: 317 mm
waga: 189 g
długość części roboczej: 200 mm
EAN: 7314150278640
typ grotu: Płaski
rozmiar grota: 1,6x10 mm