wkrętak izolowany do śrub płaskich 1,2x8,0x175mm VDE ERGO Bahco [BE-8065S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8065S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 862 pkt. |
Wkrętak ręczny w izolacji VDE do śrub płaskich 1,2x8,0x175mm firmy BAHCO model BE-8065S, z serii narzędzi ze znakiem ERGO. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Rękojeść wkrętaka BE-8065S zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą IEC60900, ISO 2380, certyfikowany VDE.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak izolowany do śrub prostych 8,0mm ERGO Bahco [BE-8065S]:
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- wysokojakościowa stal stopowa
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota
- 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu i przenoszenia sił
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 2380, IEC 60900, certyfikowany VDE
parametry wkrętaka izolowanego Bahco BE-8065S:
- typ grota: płaski
- rozmiar grota: 1,2x8,0 mm,
- długość grota: 175 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 36 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 272 mm,
- waga: 127 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 297 mm |
| długość części roboczej: | 175 mm |
| EAN: | 7314150033119 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,2x8,0 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
