wkrętak izolowany do śrub płaskich 1,0x5,5x125mm VDE ERGO Bahco [BE-8050S]
-
Producent:
-
Kod producenta:BE-8050S
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 522 pkt. |
Wkrętak ręczny w izolacji VDE do śrub płaskich 1,0x5,5x125mm firmy BAHCO model BE-8050S, z serii narzędzi ze znakiem ERGO. Izolacja VDE do 1000V znajduje się na całym wkrętaku aż po sam grot.
Rękojeść wkrętaka BE-8050S zapewnia pewny i wygodny chwyt, bardzo wygodna przy pracy. Dobrze czytelne oznaczenie typu wkrętaka na rękojeści ułatwia szybki i właściwy dobór.
Grot wykonany z wysokiej jakości stali vanadium extra w całości hartowany. Wykonany zgodnie z normą IEC60900, ISO 2380, certyfikowany VDE.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.wkrętak izolowany do śrub prostych 5,5mm ERGO Bahco [BE-8050S]:
- wkrętak z serii ERGO jest jednym z najlepszych wkrętaków ręcznych na rynku, konstrukcja rękojeści pozwala na równomierny nacisk na dłoń, zmniejsza napięcie mięśni podczas pracy, zmniejsza się również ryzyko przeciążenia i kontuzji dłoni
- wkrętak przeznaczony do pracy z urządzeniami pod napięciem do 1000 V
- ergonomiczna konstrukcja zapewniająca maksymalny komfort użycia przy minimalnym wysiłku
- wysokojakościowa stal stopowa
- izolacja VDE znajduje się na całym wkrętaku aż do samej końcówki grota
- 3-komponentowa rękojeść dla maksymalnego komfortu i przenoszenia sił
- łatwa identyfikacja rozmiaru wkrętaka dzięki kolorowemu oznaczeniu na rękojeści
- płaska powierzchnia na rękojeści zapobiegająca toczeniu się
- zgodny z normą ISO 2380, IEC 60900, certyfikowany VDE
parametry wkrętaka izolowanego Bahco BE-8050S:
- typ grota: płaski
- rozmiar grota: 1,0x5,5 mm,
- długość grota: 125 mm,
- długość rękojeści: 122 mm,
- grubość rękojeści: 27 mm,
- długość całkowita wkrętaka: 247 mm,
- waga: 62 g.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 247 mm |
| długość części roboczej: | 125 mm |
| EAN: | 7314150033096 |
| typ grotu: | Płaski |
| rozmiar grota: | 1,0x5,5 mm |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
