wkrętak akumulatorowy 1/4" z dodatkową głowicą kątową Black+Decker [CS3652LC-QW] 3,6V Li-Ion, 1,5Ah
-
Producent:
-
Kod producenta:CS3652LC-QW
Stan magazynowy: 14
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 944 pkt. |
Wkrętak akumulatorowy z dodatkową głowicą kątową 3,6V Black+Decker CS3652LC-QW, z wygodnym uchwytem pistoletowym do końcówek na sześciokąt 1/4", pakowany w kartonie.
Moment obrotowy 5,5 Nm zapewnia optymalną moc i wydajność we wszystkich pracach związanych z wkręcaniem i wykręcaniem. Dzięki zastosowaniu dodatkowej głowicy kątowej wkrętak oferuje aż 8 różnych pozycji wkręcania. Dioda LED podświetla miejsce pracy.
Wkrętak akumulatorowy przyda się w każdym domu np. przy samodzielnym montażu mebli. Doskonale sprawdzi się także w miejscach o ograniczonym dostępie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkrętak akumulatorowy z mocowaniem końcówek 1/4", 3,6V Black+Decker [CS3652LC-QW]:
- niewielkie rozmiary pozwalają na wygodna pracę w miejscach o ograniczonym dostępie,
- dzięki zastosowaniu dodatkowej głowicy kątowej wkrętak oferuje aż 8 różnych pozycji wkręcania,
- moment obrotowy 5Nm zapewnia optymalną moc i wydajność we wszystkich pracach związanych z wkręcaniem,
- przełącznik kierunku umożliwia szybkie i proste przestawienie trybu wkręcania na wykręcanie,
- dioda LED dla oświetlenia pola pracy podczas wkręcania w zaciemnionych miejscach, narożnikach, w szafkach meblowych,
- do wkrętaka można stosować standardowe końcówki wkrętarskie i adaptery 1/4",
- wygodna gumowana rękojeść podnosi komfort pracy,
- akumulator wykonany w technologii Li-Ion gotowy jest do pracy nawet do 18 miesięcy od ostatniego ładowania,
- wkrętak świetnie sprawdza się przy lekkich pracach montażowych,
- wkrętak dostarczany jest z ładowarką w zestawie, pakowany w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WKRĘTAKA Black+Decker [CS3652LC-QW]:
- napięcie zasilania: 3,6 V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
- czas ładowania: 15 godzin,
- maksymalna prędkość obrotowa: 180 obr./min.,
- maksymalny moment obrotowy: 5,5 Nm,
- uchwyt wiertarski: wewnętrzny sześciokąt 1/4",
- waga: 0,64 kg
Wyposażenie wkrętaka Black+Decker [CS3652LC-QW]:
- głowica kątowa,
- 1 końcówka wkrętarska 25 mm PH2,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,6 V |
| pojemność akumulatora: | 1.5 Ah |
| waga z akumulatorem: | 0,55 kg |
| na wyposażeniu: | głowica kątowa, 1 końcówka wkrętarska 25 mm PH2, ładowarka, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-180 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| max moment obrotowy : | 5,5 Nm |
| liczba biegów: | 1 |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | wewnętrzny sześciokąt 1/4' |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048556900 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | nie |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
