wkład z zestawem 8 szt. wkrętaków PROTWIST, do śrub PH, PZ i płaskich, FACOM [MOD.AT7]
-
Producent:
-
Kod producenta:MOD.AT7
332,27zł brutto
270,14zł netto
424,14zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 3323 pkt. |
Wkład z tworzywa do wózka narzędziowego FACOM MOD.AT7, zawierający 8 szt. wkrętaków serii PROTWIST do śrub typu PH, PZ oraz płaskich.
Wkrętaki z wygodnymi rękojeściami Soft Grip odpornymi na środki chemiczne, wyprodukowane z wytrzymałej stali zabezpieczonej przeciw korozji.
Wkład wykonany z tworzywa jest kompatybilny z modułowym systemem magazynowym Facom i pasuje do wózków serii CHRONO, CHRONO XL, CHRONO+, JETXL i JET+.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład z tworzywa z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego FACOM [MOD.AT7]:
- wkład z tworzywa (prasowany polistyren formowany termicznie) kompatybilny z modułowym systemem magazynowym Facom,
- kompatybilny z wózkami CHRONO, CHRONO XL, CHRONO+, JETXL i JET+,
- zawiera 8 częściowy zestaw wkrętaków serii PROTWIST®,
- wkrętaki ze stali poddanej obróbce cieplnej zapewniającej trwałość,
- obróbka ostrza "tri-coating" (cynk, nikiel, chrom) zapewnia bardzo wysoką odporność na korozję,
- rękojeść Soft Grip zapewnia wygodną pracę i jest odporna na środki chemiczne,
- oznaczenia rozmiarów wkrętaków wykonana laserowo, co zapewnia odporność na ścieranie,
- dodatkowo rodzaje wkrętaków są oznaczone kolorystycznie.
Wyposażenie wkładu do wózka narzędziowego FACOM [MOD.AT7]:
- 1 wkrętak do śrub krzyżowych typu Philips:
- PH0 x 75 x 178 mm [ATP0X75], - 2 szt. wkrętaków do śrub krzyżowych typu Pozidriv:
- PZ1 x 100 x 209 mm [ATD1X100],
- PZ2 x 125 x 245 mm [ATD2X125], - 5 szt. wkrętaków do śrub płaskich:
- 3,5 x 75 x 178 mm [AT3.5X75],
- 4 x 100 x 209 mm [AT4X100],
- 5,5 x 150 x 259 mm [AT5.5X150],
- 6,5 x 150 x 270 mm [AT6.5X150],
- 10 x 175 x 300 mm [ATWH8X175], - wkład z tworzywa [PL.325]
PARAMETRY TECHNICZNE ZESTAWU WKRĘTAKÓW FACOM [MOD.AT7]:
- liczba wkrętaków w zestawie: 8 szt.,
- wymiary wkładu (długość x wysokość): 418 x 40 mm,
- waga zestawu: 1,0 kg,
- typ gwarancji na wkrętaki: E (bezpłatna wymiana produktu bez ograniczenia w czasie).
Gwarancja całkowita FACOM: bezpłatna wymiana lub naprawa, bez ograniczenia w czasie!
| liczba sztuk w opakowaniu: | 9 szt. |
| na wyposażeniu: | 1 wkrętak do śrub PH0, 2 szt. wkrętaków do śrub PZ1 / PZ2, 5 szt. wkrętaków do śrub płaskich: 3,5 / 4 / 5,5 / 6 / 10 mm, wkład z tworzywa |
| liczba narzędzi w zestawie: | 8 szt |
| EAN: | 3662424098437 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.032 kg |
| długość opakowania: | 41.8 cm |
| szerokość opakowania: | 17.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
