wkład do wózka narzędziowego z 8szt. kluczy oczkowych z grzechotką, Bahco [FF1E3006] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E3006
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 13551 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E3006, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, zawierający 8 szt. kluczy dwustronnie oczkowych z grzechotką w rozmiarach od 6 do 24 mm.
Wkład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i akcesoria ręczne, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład piankowy z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E3006]:
- wkład do wózka narzędziowego zawiera 8 szt. kluczy dwustronnie oczkowych z grzechotką w rozmiarach od 6 do 24 mm,
- piankowy wkład wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 445 x 181 x 35 mm,
- waga: 1,16 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
WYPOSAŻENIE WKŁADU DO WÓZKA NARZĘDZIOWEGO BAHCO [FF1E3006]:
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 6-7 mm [1320RM-6-7],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 8-9 mm [1320RM-8-9],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 10-11 mm [1320RM-10-11],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 12-13 mm [1320RM-12-13],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 14-15 mm [1320RM-14-15],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 16-17 mm [1320RM-16-17],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 18-19 mm [1320RM-18-19],
- klucz dwustronnie oczkowy z grzechotką 22-24 mm [1320RM-22-24]
| liczba sztuk w opakowaniu: | 9 szt. |
| waga kg: | 0,72 kg |
| na wyposażeniu: | 8 szt. kluczy dwustronnie oczkowych z grzechotką, wkład piankowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 8 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150286140 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.34 kg |
| długość opakowania: | 47.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 6.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
