wkład do wózka narzędziowego z 4szt. szczypiec do pierścieni Segera, Bahco [FF1E4002] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E4002
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 5692 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E4002, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, zawierający 4 szt. wewnętrznych i zewnętrznych szczypiec do pierścieni Segera w zakresie 19-60 mm.
Wkład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i akcesoria ręczne, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład piankowy z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E4002]:
- wkład do wózka narzędziowego zawiera 4 szt. wewnętrznych i zewnętrznych szczypiec do pierścieni Segera,
- piankowy wkład wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 445 x 181 x 55 mm,
- waga: 0,72 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
WYPOSAŻENIE WKŁADU DO WÓZKA NARZĘDZIOWEGO BAHCO [FF1E4002]:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 5 szt. |
| waga kg: | 0,72 kg |
| na wyposażeniu: | 4 szt. sczypiec do pierścieni Segera, wkład piankowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 4 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150285730 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.900 kg |
| długość opakowania: | 47.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 6.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
