wkład do wózka narzędziowego z 45szt. nasadek 1/4" i akcesoriów, Bahco [FF1E2002] rozmiar 1/3 szuflady
-
Producent:
-
Kod producenta:FF1E2002
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 15285 pkt. |
Wkład piankowy do szuflady wózka narzędziowego BAHCO FF1E2002, w rozmiarze 1/3 powierzchni szuflady, zawierający 45 szt. nasadek sześciokątnych 1/4", nasadek z końcówkami do różnego rodzaju śrub, grzechotkę 1/4", rękojeść do nasadek 1/4" i akcesoria.
Wkład wyposażony jest w profesjonalne narzędzia i akcesoria ręczne, a system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybka kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi.
Wkład wózka warsztatowego wykonany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje oraz na działanie promieni UV.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Wkład piankowy z narzędziami do szuflad wózka warsztatowego Bahco [FF1E2002]:
- wkład do wózka narzędziowego zawiera 45 szt. nasadek sześciokątnych 1/4", nasadek z końcówkami do różnego rodzaju śrub, grzechotkę 1/4" i akcesoria,
- piankowy wkład wyprodukowany jest z gąbki odpornej na działanie różnych chemikaliów jak ropa, benzyna czy oleje, oraz odpornej na działanie promieni UV,
- system dwóch kolorów wkładów pozwala na szybką kontrolę zawartości wkładu i identyfikację brakujących narzędzi,
- wymiary wkładu: 445 x 181 x 38 mm,
- waga: 0,97 kg,
- wkład to 1/3 rozmiaru szuflady wózków 1470, 1472
WYPOSAŻENIE WKŁADU DO WÓZKA NARZĘDZIOWEGO BAHCO [FF1E2002]:
- 13 szt. nasadek ręcznych 6-kątnych 1/4" serii 6700SM, do śrub w rozmiarach: 4 / 4,5 / 5 / 5,5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 mm,
- 19 szt. nasadek ręcznych 1/4" z końcówkami do różnego rodzaju śrub serii 6709:
- do śrub krzyżowych typu Pozidriv: PZ1 / PZ2 / PZ3,
- do śrub krzyżowych typu Phillips: PH1 / PH2 / PH3,
- do śrub typu TORX: T10 / T15 / T20 / T25 / T30 / T40,
- końcówki do śrub typu HEX: 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm,
- do śrub płaskich: 4,5 / 5,5 / 8,0 mm, - grzechotka dwukierunkowa 1/4", 72 zęby, długość 119 mm [6950SL],
- rękojeść wkrętakowa do nasadek z mocowaniem na kwadrat 1/4" [6956],
- 3 szt. przedłużek do nasadek z mocowaniem na kwadrat 1/4" o różnych długościach serii 6960,
- przegub kątowy Cardana 1/4" [6966],
- 4 szt. kluczy imbusowych niklowanych serii 1998M: 1,5 / 2 / 2,5 / 3 mm,
- adapter zwiększający z 1/4" kwadrat na 3/8" kwadrat [7765],
- pokrętło typu T z przesuwnym czopem 1/4" [6954]
| liczba sztuk w opakowaniu: | 46 szt. |
| waga kg: | 0,97 kg |
| na wyposażeniu: | nasadki sześciokątne 1/4", nasadki 1/4" z końcówkami do różnego rodzaju śrub, grzechotka, rękojeść do nasadek, przedłużki, adaptery, przegub, klucze imbusowe, wkład piankowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 45 szt |
| przeznaczone do narzędzia: |
|
| EAN: | 7314150285921 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.15 kg |
| długość opakowania: | 47.50 cm |
| szerokość opakowania: | 19 cm |
| wysokość opakowania: | 6.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
